Miłośnicy piwa mogą przez dwa dni, od 8 do 9 marca (piątek - sobota) cieszyć się smakiem piw z aż 32 browarów, na szóstej edycji Targów Piwowary, które odbędą się w łódzkiej Hali Expo.

08-09.03.2019. Targi Piwowary

ostatnia aktualizacja 06.03.2019 środa 12:39

materiały organizatora 

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują browary regionalnie i rzemieślnicze. Obecni będą także producenci surowców piwnych, dostawcy technologii i szkła.
Atmosfera wydarzenia będzie odbiegać od tradycyjnych targów, a przestrzeń hali zaplanowano jako wielką strefę degustacji. Zaplanowano także szkolenia, warsztaty i spotkania z bloggerami. Odwiedzający Piwowary będą mieli szansę spróbować piw o niecodziennym smaku oraz tych niedostępnych w regularnej dystrybucji. Gośćmi Piwowarów będą certyfikowani sędziowie piwni oraz cenieni w całej Europie eksperci. Miłośnicy piwa będą mogli wziąć udział w kursie sensorycznym, a wystawcy zmierzą się w konkursie premier.

Targom piwa i browarnictwa towarzyszyć będzie Giełda Birofiliów, czyli spotkanie osób kolekcjonujących akcesoria piwne takie jak: etykiety, butelki, kapsle, literatura, podstawki.

Informacje o programie wydarzenia dostępne są na firmowej stronie targów.

Powiązane artykuły