Jubileuszowe, XXV Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, odbędą się w Łodzi w dniach 22-24 marca (piątek – niedziela), w łódzkiej Hali Expo.

22-24.03.2019. Na Styku Kultur

ostatnia aktualizacja 18.03.2019 poniedziałek 13:08

materiały organizatora 

Targi „Na Styku Kultur” to unikatowe wydarzenie, podczas którego Wystawcy mają możliwość zaprezentować kulturę, charakter i tradycje państw z całej Europy oraz charakterystykę poszczególnych regionów Polski. Impreza stanowi także platformę wymiany wiedzy, doświadczeń oraz informacji dla przedstawicieli branży turystycznej i jest miejscem bezpośredniego kontaktu pomiędzy sprzedawcami i odbiorcami ofert.

W tym roku Miejska Arena Kultury i Sportu we współpracy z redakcją National Geographic Polska zapraszają na nowy projekt podróżniczy, pierwszą odsłonę Festiwalu Podróżników National Geographic.
W ramach Festiwalu, dla wszystkich pasjonatów podróży i miłośników ciekawych opowieści przygotowano cykl spotkań z wybitnymi fotografami, autorami książek, globtroterami, sportowcami, odkrywcami i blogerami.

W trakcie targów zaplanowano pokazy udzielania pierwszej pomocy, a na warsztatach będzie można się dowiedzieć jak stworzyć fotoreportaż prasowy i jak przygotować zdjęcia do publikacji.
Szczegółowe informacje o Targach dostępne są na eventowej stronie Facebooka a program Festiwalu Podróżników opublikowany został na internetowej stronie MAKiS. 

Powiązane artykuły