21. edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych, Boatshow Poland, odbędzie się w dniach 15-17 listopada (piątek – niedziela), w łódzkiej Hali Expo.

15-17.11.2019. Boatshow Poland

ostatnia aktualizacja 07.11.2019 czwartek 12:28

materiały organizatora 

Tradycyjnie na targach będzie można podziwiać jachty żaglowe, luksusowe motorówki, łodzie turystyczne, houseboaty, kajaki i łodzie do wędkowania.
Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące czartery i szkolenia oraz producenci osprzętu i elektroniki jachtowej, silników i odzieży.
Co roku na targach pojawiają się firmy i obywatele takich państw jak: Grecja, Chorwacja, Belgia, Norwegia, Niemcy i Szwecja.
Wśród gości specjalnych targów są też znani żeglarze. Codziennie organizowane są prezentacje poświęcone ciekawym akwenom oraz warsztaty z nawigacji, meteorologii i bezpieczeństwa, a w tawernie koncertują zespoły szantowe.

W tym roku wśród zapowiadanych nowości znajda się takie jednostki jak: N Fun 30 – regatowy jacht typu performance cruiser, łódź motorowa NXT22 2020 oraz prawdziwy hit dla rodzin lubiących turystykę, luksusowy jacht motorowy Ferretti 450.

Program Targów dostępny jest na firmowej stronie wydarzenia.

Powiązane artykuły