Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Konkursy fotograficzne

Propagujemy konkursy fotograficzne przeznaczone dla szerokiego kręgu amatorów dostrzegających piękno naszego kraju. Zobacz regulaminy i wybierz konkurs gdzie Twoje prace mogą być docenione.

Opis

Nasze motto to aktywna turystyka i umiłowanie polskiego krajobrazu. Zarówno tego naturalnego, związanego z rodzimą przyrodą jak i tego kojarzonego z historycznymi zabytkami. Dlatego pokazujemy tak wiele aktywności turystycznych.
Chcielibyśmy, aby nasze przesłania programowe znalazły odbicie w Waszych fotograficznym spostrzeganiu miejsc, które Waszym zdaniem warte są utrwalania i upowszechniania.
Nagrody konkursowe, pomimo swojej atrakcyjności, nie są jedynymi wartościami jakie można zdobyć uczestnicząc w naszych konkursach.
Dotychczasowi Uczestnicy docenili mocno satysfakcję, jaką otrzymali, kiedy ich zdjęcia na stałe stały się ilustracjami portalowymi, prezentowanych na naszych kartach miejsc i obiektów turystycznych. Istotną zachętą jest tu fakt, iż do publikacji swoich galerii nie jest wymagane zdobycie nagradzanych miejsc. Wystarczy przesłać kolekcję zdjęć obiektu, którego ilustracji nie ma aktualnie w naszym Portalu.

Życzymy wygranych oraz zapraszamy do współpracy
Redakcja map4U.pl

Czekamy również na Wasze zdjęcia na Facebooku.
Chcecie się pochwalić co Wam się podobało?
Polub www.facebook.com/map4Uzaplanujpodroz

Zdjęcia nadesłane w poprzednich konkursach

Bieszczadzki Park Narodowy. Schronisko Chatka Puchatka


Ciężkowice. Skamieniałe Miasto


Bieszczadzki Park Narodowy.
Schronisko Chatka Puchatka
(fot.Paweł Malarczyk )
Ciężkowice. Skamieniałe Miasto
(fot.Wojciech Pieróg )
Porady:
  1. Jak sprawdzić, czy dany fotografowany obiekt ma już swoją dokumentację fotograficzną na stronach www.map4u.pl?
    – Wystarczy sprawdzić na stronie naszej wyszukiwarki, przy czym, dla pewności należy poszukać karty obiektu zarówno wg pełnej nazwy, jak i wg miejscowości.
  2. Jak sprawdzić jakie współrzędne GPS ma miejsce w którym zrobiliśmy fotografię?
    – Jedną z metod uzyskania współrzędnych, jest użycie strony www.google.pl/maps/preview. Po zlokalizowaniu miejsca gdzie wykonana była fotografia, należy kliknąć na nie prawym przyciskiem myszy. Spośród pojawiającego się menu należy wybrać opcję „Co tu jest?”, wtedy w górnym lewym rogu pokażą się współrzędne do skopiowania.