Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Konkursy

Nasze konkursy propagują turystykę i atrakcje Polski. Konkursy fotograficzne i filmowe pokazują atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca polecane przez internautów. Promujemy zabytki, uroki parków narodowych oraz miejsca pomijane w przewodnikach.

Opis

Polska posiada wiele przepięknych miejsc, które często odkrywamy po raz kolejny lub przy okazji głównego celu pobytu. Nasz portal turystyczny z założenia pragnie ułatwić Wam podzielenie się swoimi pozytywnymi wrażeniami z innymi turystami.

Realizujemy to zadanie poprzez różnorakie konkursy i plebiscyty turystyczne, w tym przede wszystkim przez konkursy fotograficzne.

Chcemy też promować obiekty turystyczne proponujące oferty mogące zaspokoić oczekiwania aktywnych turystów oraz rozpowszechniać proturystyczne postawy wśród właścicieli i personelu takich obiektów.

Temu celowi służy nasz specjalny konkurs „Miejsca przyjazne turystom”, przeznaczony dla właścicieli obiektów turystycznych.

foto_komkurs.jpg    Konkursy fotograficzne

Konkursy filmowe    Konkursy filmowe

Obecnie nie prowadzony jest żaden konkurs.

Zapraszamy do udziału w naszych konkursach.

Informacje i ciekawostki związane z konkursami publikujemy na naszej stronie Facebooka.

Galerie prac z poprzednich konkursów można obejrzeć na karcie „Zakończone konkursy"

Zachęcamy również do nadsyłania ciekawych fotografii z waszych wyjazdów. Nadsyłajcie swoje utrwalone w obiektywie wrażenia zawsze, kiedy tylko uważacie że chcecie się nimi podzielić z innymi miłośnikami turystyki.

Adres do korespondencji: marketing@map4u.pl

Ciekawe zestawy Waszych impresji fotograficznych będziemy umieszczać w naszych fotogaleriach.

Poniżej znajduje się Regulamin konkursów map4u.pl oraz załączniki do niego.

Inormacja dla sponsorów

Nasze konkursy mogą być związane tematycznie z określonymi produktami lub działaniami.

Zasięg przekazu medialnego rozszerzany jest poprzez nasz fanpage.

Konkurs może być elementem większej kampanii marki, którą jesteśmy w stanie poprowadzić indywidualnie dla każdego klienta.

Kontakt: marketing@map4u.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Źródła, informacje w Internecie

 

Dokumenty