Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

28. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

ostatnia aktualizacja 06.01.2022 czwartek 22:00

W dniach 13-16 stycznia w Będzinie odbędzie się finał Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

więcej...

X Światowy Festiwal Morsowania

ostatnia aktualizacja 04.01.2022 wtorek 11:24

W dniach 07-09 stycznia Kołobrzeski Klub Morsów zaprasza na międzynarodowe święto morsowania.

więcej...

Wracając z gór

ostatnia aktualizacja 28.12.2021 wtorek 13:49

Wracającym z górskich wypadów polecamy zajrzenie do Wrocławia lub Gliwic, gdzie w świątecznej odsłonie „Kolejkowo” zaprasza do zminiaturyzowanego świata Dolnego i Górnego Śląska.

więcej...

Najlepsi blogerzy turystyczni 2021

ostatnia aktualizacja 16.12.2021 czwartek 12:38

Poznaliśmy zwycięzców czwartej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

więcej...

Pokonkursowa wystawa „Szopki Krakowskiej”

ostatnia aktualizacja 09.12.2021 czwartek 10:26

Od 6 grudnia aż do 27 lutego 2022r. w krakowskim Pałacu Krzysztofory można oglądać wystawę pokonkursową 79. edycji Konkursu Szopki Krakowskiej.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji