Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Na Styku Kultur

ostatnia aktualizacja 18.03.2019 poniedziałek 13:08

Jubileuszowe, XXV Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, odbędą się w Łodzi w dniach 22-24 marca (piątek – niedziela), w łódzkiej Hali Expo.

więcej...

Targi Piwowary

ostatnia aktualizacja 06.03.2019 środa 12:39

Miłośnicy piwa mogą przez dwa dni, od 8 do 9 marca (piątek - sobota) cieszyć się smakiem piw z aż 32 browarów, na szóstej edycji Targów Piwowary, które odbędą się w łódzkiej Hali Expo.

więcej...

44. OSPPT YAPA 2019

ostatnia aktualizacja 06.03.2019 środa 12:37

Tegoroczny Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej odbędzie się w dniach od 8 do 10 marca (piątek – niedziela), na terenie Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10).

więcej...

Targi budownictwa

ostatnia aktualizacja 25.02.2019 poniedziałek 15:09

26 edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud, odbędzie się w dniach 1–3 marca (piątek – sobota), w łódzkiej Hali Expo (Al. Politechniki 4).

więcej...

Artyści Przeciw Nienawiści

ostatnia aktualizacja 25.02.2019 poniedziałek 15:07

Atlas Atena w Łodzi zaprasza w dniu 27 lutego (środa, godz.19:00), na koncert pod wezwaniem „Artyści Przeciw Nienawiści”.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji