Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Light Move Festiwal w Łodzi

ostatnia aktualizacja 28.09.2023 czwartek 13:27

Od piątku do niedzieli Łódź rozświetlą miliony świateł. Przed nami kolejna edycja Light. Move. Festiwal.

więcej...

Festiwal Łódź Czterech Kultur

ostatnia aktualizacja 30.08.2023 środa 13:07

Festiwal Łódź Czterech Kultur na stałe wpisał się już na mapę polskich wydarzeń. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Tożsamość".

więcej...

Winobranie 2023

ostatnia aktualizacja 01.08.2023 wtorek 11:40

Winobranie i Dni Zielonej Góry już na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz imprez i festiwali. W tym roku spotykamy się w stolicy wina w dniach 9-17 września 2023 r.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji