Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022

ostatnia aktualizacja 28.09.2022 środa 15:29

Zachęcamy do kibicowania polskim siatkarkom podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się w Holandii i Polsce.

więcej...

Light Move Festiwal w Łodzi

ostatnia aktualizacja 22.09.2022 czwartek 15:04

Light Move Festiwal już po raz 12 zawita do Łodzi. W tym roku pod hasłem PRZEBUDZENIE. Oprócz tradycyjnych świetlnych wizualizacji na odwiedzających czekają także koncerty oraz spotkania edukacyjne i dyskusyjne ze specjalistami.

więcej...

Great September Festiwal w Łodzi

ostatnia aktualizacja 02.09.2022 piątek 15:29

Great September to nowy festiwal muzyczny na mapie Polski. Oprócz wspaniałych koncertów na uczestników czeka szereg paneli dyskusyjnych, warsztatów i spotkań z wykonawcami. Mimo nazwy, festiwal został przeniesiony na październik.

więcej...

Winobranie 2022 w Zielonej Górze

ostatnia aktualizacja 02.09.2022 piątek 13:48

Winobranie to coroczny festiwal miłośników wina. Liczne wystawy, koncerty, zwiedzanie winnic i piwnic, warsztaty i kolorowy pochód.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji