Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Great September 2023

ostatnia aktualizacja 10.05.2023 środa 12:03

Wielka muzyka zaczyna się od małych scen. Takim hasłem promuje się druga edycja jednego z największych muzycznych wydarzeń roku.

więcej...

Sekretny ogród księżnej Daisy w zamku Książ

ostatnia aktualizacja 30.03.2023 czwartek 12:42

Festiwalu Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ w Wałbrzychu znów zagości na majówkę. Tym razem po hasłem Sekretny ogród, gdyż artyści będą inspirowali się pamiętnikami księżnej Daisy.

więcej...

DOZ Maraton Łódź - Moc Biegania

ostatnia aktualizacja 24.03.2023 piątek 12:47

Przed nami kolejne emocje sportowe na DOZ Maraton Łódź. Przez trzy dni Łódź stanie się stolicą biegową Polski.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji