Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Aktualności

Międzynarodowy Turniej Rycerski w Łęczycy

ostatnia aktualizacja 21.08.2019 środa 11:02

XXI Międzynarodowy Turniej Rycerski na Zamku Królewskim w Łęczycy odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia (sobota – niedziela).

więcej...

Transatlantyk w Łodzi

ostatnia aktualizacja 08.07.2019 poniedziałek 11:31

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Festiwalu Transatlantyk, trwającego od 12 do 19 lipca, jest „Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny”.

więcej...

Turniej Rycerski w Uniejowie

ostatnia aktualizacja 05.07.2019 piątek 12:32

W Uniejowie, w sobotnie i niedzielne popołudnie pierwszego lipcowego weekendu (6-7 lipca), odbędzie się XV Turniej Rycerski.

więcej...

Interaktywne roboty w Łodzi

ostatnia aktualizacja 02.07.2019 wtorek 10:16

W Porcie Łódź (ul. Pabianicka 245) otwarto międzynarodową, interaktywną wystawę „Miasto Robotów”, którą oglądać można do dnia 11 sierpnia.

więcej...

21. Letni Ogród Teatralny w Katowicach

ostatnia aktualizacja 28.06.2019 piątek 10:34

Letni Ogród Teatralny to cykl plenerowych spektakli i koncertów odbywający się co roku w lipcowe i sierpniowe weekendy w podcieniach CKK.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji