Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Aktualności

Body Worlds opuszcza Polskę

ostatnia aktualizacja 27.06.2017 wtorek 10:05

Najliczniej odwiedzana wystawa świata, Body Worlds & The Cycle of Life, jeszcze tylko do 2 lipca jest dostępna w Polsce, na terenie Portu Łódź (Łódź, ul. Pabianicka 245).

więcej...

Festiwal Disco Polo & Dance

ostatnia aktualizacja 21.06.2017 środa 13:34

Gmina Sulejów zaprasza na II Festiwal Disco Polo & Dance, połączony z „Nocą Świętojańską”, który odbędzie się 23 czerwca (piątek).

więcej...

Festiwalu Baltic Souvenir w Sopocie

ostatnia aktualizacja 21.06.2017 środa 10:26

Wakacje w Sopocie otwierają się wspaniałymi muzycznymi widowiskami dla dzieci. I edycja festiwalu oprócz przedstawień proponuje szereg zabaw, konkursów i warsztatów. Wstęp na festiwal jest wolny.

więcej...

Festiwal Artystów Ulicznych w Łodzi odbędzie się po raz drugi

ostatnia aktualizacja 07.06.2017 środa 10:59

w dniach 9-11 czerwca, na deptaku ul.Piotrkowskiej odbędzie się 2. Łódzki Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicznych Hokus Pokus.

więcej...

Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych

ostatnia aktualizacja 06.06.2017 wtorek 11:53

XVII Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego, odbędzie się w tym roku w dniach 7-11 czerwca.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji