Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Aktualności

VII edycja Light Move Festival

ostatnia aktualizacja 25.09.2017 poniedziałek 11:34

Podświetlane kamienice, rzeźby świetlne oraz 6 mappingów 2D/3D to główne elementy programu siódmej edycji Light Move Festival w Łodzi. Festiwal światła potrwa trzy dni od 29 września do 1 października (piątek – niedziela).

więcej...

Międzynarodowy Turniej Rycerski w Łęczycy

ostatnia aktualizacja 16.08.2017 środa 14:07

W dniach od 19 do 20 sierpnia (sobota-niedziela), na zamku w Łęczycy odbędzie się XIX Międzynarodowy Turniej Rycerski.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji