Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Aktualności

Zimowy Trail Kamieńsk 2017

ostatnia aktualizacja 25.01.2017 środa 14:08

Po raz drugi możliwością biegania po lodzie i śniegu, w górę i dół, kusi góra Kamieńsk. Zimowy Trail Kamieńsk 2017 odbędzie się 29 stycznia (niedziela) bez względu na warunki atmosferyczne.

więcej...

Daniel Stabrawa – Maestro nie tylko skrzypiec już za tydzień w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

ostatnia aktualizacja 03.01.2017 wtorek 12:48

Styczeń w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, to nie tylko niezwykłe i różnorodne Bale Gdańskie. Kontynuowane są także koncerty symfoniczne. Pierwszy już 12.01.2017 r.

więcej...

Pociągiem ponownie dojedziemy na dworzec Łódź Fabryczna

ostatnia aktualizacja 12.12.2016 poniedziałek 14:24

Otwarcie nowego dworca Łódź Fabryczna nastąpiło w niedzielę, 11 grudnia, o godzinie 5:23.

więcej...

Jarmark Świąteczny w Jastrzębiu-Zdroju

ostatnia aktualizacja 09.12.2016 piątek 10:48

Trudno uwierzyć, ale niedługo, bo za dwa miesiące rozpoczynają się Święta Bożego Narodzenia. W tym roku tradycyjnie miasto Jastrzębie-Zdrój organizuje Jarmark Świąteczny.

więcej...

„W pośpiechu na Święta Bożego Narodzenia” - widowisko wigilijne już wkrótce na zamku

ostatnia aktualizacja 09.12.2016 piątek 10:47

„W pośpiechu na Święta Bożego Narodzenia” - to tytuł widowiska wigilijnego w wykonaniu artystów Amatorskiego Teatru „Na Zamku”, na które serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu raciborskiego w niedzielne popołudnie 18 grudnia. Tradycyjnie już widowisko odbędzie się w sali konferencyjnej dawnej siedziby Piastów. Początek o godz. 16.00, wstęp wolny. Artyści zaprezentują wiersze, najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Będzie można śpiewać kolędy razem z artystami. Zamek po raz kolejny już wprowadzi raciborzan w świąteczny nastrój.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji