Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Artykuły, kalendarium

Dział zawiera artykuły poświęcone turystyce i kulturze, które mogą być zachętą lub inspiracją do wyruszenia w podróż. W pewien sposób odpowiadają zgromadzonym zasobom w bazie danych oraz interaktywnym mapom portalu. Przydatne do zaplanowania podróży mogą być również wpisy kalendarium wydarzeń i imprez.

W podróżowaniu blokują nas tylko granice wyobraźni...

sin_2.jpgNie ma granic, nie ma problemów z komunikacją, turysta może wszystko! Pod warunkiem, że znajdzie wszelkie niezbędne informacje, by rozpocząć podróż.
Po to właśnie powstał ten portal. Tutaj znajdziesz kompleksowe informacje na temat szlaków turystycznych, kulturowych, dawnych i współczesnych.

Dzięki map4U zaplanujesz atrakcyjnie podróż, jednocześnie rezerwując noclegi i planując posiłki na trasie. Zaplanujesz też pierwsze kroki na szlaku konnym, czy rajd rowerowy oraz zwiedzanie ruin zamku w pobliżu szlaku.  

Nie potrzebujesz drukowanych map i przewodników po każdym regionie Polski.

Masz map4U!

Redaktorzy serwisu

Nadchodzące wydarzenia

Aktualności

Finałowe koncerty Dawida Podsiadły na trasie Post Produkcja 2022

ostatnia aktualizacja 14.11.2022 poniedziałek 13:53

Trwa trasa koncertów Post Produkcja 2022, na której Dawid Podsiadło prezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty!

więcej...

Dyniowo w Dorboniance

ostatnia aktualizacja 24.10.2022 poniedziałek 16:31

Lubicie dynie i jesienne klimaty? To musicie wybrać się do największej farmy dyniowej w Polsce. Dobronianka pod Łodzią, to także mini ZOO i moc atrakcji, w tym Bal Halloweenowy dla dzieci 27 października.

więcej...

Nowa odsłona Rzeszowskich Piwnic

ostatnia aktualizacja 07.10.2022 piątek 15:00

Podziemna Trasa Turystyczna Rzeszowskie Piwnice w 2022 r. przeszła kapitalną modernizację. Cała trasa zyskała nowy, interaktywny wygląd. Zwiedzanie piwnic stało się teraz jeszcze bardziej ekscytujące.

więcej...

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2022

ostatnia aktualizacja 28.09.2022 środa 15:29

Zachęcamy do kibicowania polskim siatkarkom podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet, które odbędą się w Holandii i Polsce.

więcej...

Light Move Festiwal w Łodzi

ostatnia aktualizacja 22.09.2022 czwartek 15:04

Light Move Festiwal już po raz 12 zawita do Łodzi. W tym roku pod hasłem PRZEBUDZENIE. Oprócz tradycyjnych świetlnych wizualizacji na odwiedzających czekają także koncerty oraz spotkania edukacyjne i dyskusyjne ze specjalistami.

więcej...

Archiwum wg daty ostatniej edycji