Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Pobierz darmowe aplikacje na smartfony i PDA

Kiedy twierdzimy, że oferujemy coś darmo, to rzeczywiście jest to bezpłatnie. W przeciwieństwie do tych ofert, które obiecują coś wyjątkowego na początku, a potem zmuszają Cię do coraz droższych zakupów, ta oferta nie zobowiązuje Cię zupełnie do niczego.

Opis

  • Jeśli chcesz żyć lepiej i aktywniej, a przede wszystkim ciekawiej...
  • Nie boisz się wysiłku i kochasz przygody...
  • Lubisz nawigować z GPS po swoich szlakach wg własnych scenariuszy ...

...to pozwól namówić się na instalację aplikacji umożliwiających korzystanie z urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety, PDA – składających się na System Informacyjno-Nawigacyjny.

 

Drogi Turysto Aktywny – Przyjacielu Techniki i Innowacji!

To zaproszenie nie jest dla wielbicieli spędzania czasu w luksusowych hotelach lub restauracjach oraz dżentelmenów, którzy boją się, że bez przewodnika lub pilota nie ma sensu wyruszać na turystyczne szlaki.

To jest dla prawdziwych turystów aktywnych, którzy pracują ciężko na utrzymanie, ale chcą żyć lepiej, aktywniej i ciekawiej. Dla kogoś, kto zna wartość pieniądza i jest w stanie dać z siebie wiele. Dla kogoś, kto jest w stanie zaoszczędzić konkretne pieniądze i czas, żeby zaistnieć w pełnej roli turysty aktywnego.

To jest oferta dla turystów, którzy nie boją się wejść do nieznanego lasu lub miasta, a także ubrudzić rąk podczas górskiej wędrówki.

Zawody I Mistrzostw Regionu Wieluńskiego Nordic Walking w Gaszynie. Turysta podczas spływu kajakowego Wieluń. Bike Maraton.

Pozwól więc, że zaproponujemy Ci pakiet bezpłatnych aplikacji.

Nasza baza danych oraz interaktywne mapy cyfrowe prezentowane na stronach portalu zostały opracowane i są rozwijane z myślą o właśnie takich ludziach. Ludziach takich jak Ty.

Oferowane za darmo aplikacje udostępnią na mobilnych smartfonach, tabletach, PDA (ang. PDA, Personal Digital Assistant, komputer kieszonkowy) oraz telefonach komórkowych wszystkie zasoby naszego portalu, składającego Tobie tak niezwykłą ofertę.

Pieniądze, które zaoszczędzisz nie kupując INNYCH tego typu produktów, z pewnością rozsądnie wydasz z rodziną lub przyjaciółmi na przyjemności i atrakcje turystycznych szlaków.

Zapewniamy – każda pobrana na naszych stronach i zainstalowana przez Ciebie na Twoim urządzeniu mobilnym aplikacja
nie jest w żadnym wypadku:
  • „darmową próbką”,
  • „wersją demo”,
  • programem w fazie testowania.

produkty_2.jpg

Aplikacje możesz posiadać z pełnym przekonaniem, że masz przyjaciela w postali elektronicznego przewodnika po turystycznych szlakach.

Aby skorzystać z usług multimedialnego przewodnika GPS, musisz jedynie zainstalować właściwą aplikację na posiadanym przez siebie urządzeniu mobilnym: smartfonie, telefonie komórkowym, PDA.
Zrób to dzisiaj.

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja


PS. W naszej ofercie nie ma żadnego haczyka.

Bezpłatna forma udostępnienia aplikacji możliwa jest dzięki naszym sponsorom, których celem statutowym nie jest zarabianie pieniędzy.

Na przykład Fundacja informatyki i Zarządzania z Łodzi w ramach działalności statutowej tworzy bazy danych i mapy cyfrowe dla turystów.

Gorczański Park Narodowy. Ławka na szlaku turystycznym w Gorcach  Łódź. XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne „Na styku kultur”. Korzystanie z nawigacji PDA budziło zainteresowanie wśród zwiedzających Rajd inauguracyjny. Rozpoczęcie rajdu.

Na terenie całej Polski szukamy i skutecznie znajdujemy gospodarzy regionów przyjaznych turystom aktywnym. Gospodarzy, którzy w ramach swoich budżetów na promocję oraz informatyzację fundują turystom aplikacje informacyjno-nawigacyjne udostępniane na stronach portalu.

Wskazujemy te województwa, powiaty, gminy i miejscowości w dziale „Regiony przyjazne turystom”, ponieważ obszary te to nie tylko e-przestrzeń (multimedialne galerie i współrzędne GPS), lecz przede wszystkich liczne atrakcje oraz dobrze przygotowana baza turystyczna i ciekawa oferta kulturalna.

„Regiony przyjazne turystom”, w zależności od skali obszaru lub możliwości finansowych, w różnym zakresie wdrażają projekty dotyczące systemów e-informacji. Poniżej załączamy prezentacje multimedialne ukazujące pozytywne przykłady.
       

spacer.jpg


       

zakres_projektu.jpg


Spacer interaktywny po mapie cyfrowej
Łódzkiego Szlaku Konnego
Zakres projektu „Turystyka w siodle −
infrastruktura innowacyjnego
i unikatowego produktu turystycznego”
        

innowacyjnosc2.jpg


      

zasoby_i_funkcje.jpg


Innowacyjność technologiczna
szlaków turystycznych dla projektu

Szlak Bursztynowy Powiatu Wieluńskiego
Zasoby i funkcje Portalu Turystyki Aktywnej „W siodle”