Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Przewodniki turystyczne do pobrania

Dziękujemy za odwiedziny. Zachęcamy Państwa do pobierania bezpłatnych wydawnictw turystycznych w formacie PDF, wydawanych cyklicznie przez Fundację Informatyki i Zarządzania.

Korzystając z naszych przewodników, można szybko znaleźć dobre miejsca do odpoczynku i zaplanować wielotematyczne wycieczki szlakami naszej historii.

Prezentujemy obiekty warte obejrzenia nie tylko pod kątem ich wartości historycznej, ale również uwzględniając ich walory kulturowe. Pokazujemy również miejsca atrakcyjne turystycznie w zakresie rekreacji i wypoczynku.

Dzięki naszym przewodnikom mieszkańcy opisywanego regionu mają okazję na nowo spojrzeć na swoją okolicę a przyjezdni szybko poznać atrakcyjną stronę odwiedzanych miejsc.

W przewodnikach dostępne są dodatkowo linki do proponowanych tras lub szerszych informacji o wybranych obiektach.

Aktualnie proponujemy przewodnik turystyczny po województwie łódzkim.

 

oklada_lodzkiexxx.jpg

Jak pobrać przewodnik?

Poniżej, pod artykułem znajduje się plik PDF do pobrania. Prosimy kliknąć na ikonę PDF i po otworzeniu się przewodnika w przeglądarce zapisać go na swoim komputerze.

Jeśli nie posiadacie Państwo programu do czytania materiałów w formacie PDF, darmowe oprogramowanie można pobrać ze  strony .

Dokumenty