Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Spokojnie i bez pośpiechu

Aktywność ta charakterystyczna jest dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących odpocząć od codziennej gonitwy i spędzić przyjemnie czas wolny bez żadnego wysiłku.

Opis

Aktywność wypoczynkowa – miłośnicy wypoczynku bez pośpiechu.

Zmęczeni pracą i zabiegani na co dzień turyści oczekują czasami od wypoczynku ciszy, spokoju i maksymalnego relaksu. Dla takich osób ważne jest zaspokojenie wszystkich potrzeb w jednym miejscu, przy jak najmniejszym wysiłku. Często chcą oni korzystać z hoteli lub ośrodków położonych z dala od miasta, posiadających pełnie wyżywienie, własne zaplecze sportowe lub kąpielisko. Turyści zainteresowani wypoczynkiem z chęcią odwiedzą obiekty spa i wellness zapewniające im szereg zabiegów relaksacyjnych, odprężających i poprawiających samopoczucie np. kąpiele i jacuzzi, masaże, spa.

Wirtualne spacery w 3D

Arturówek to obiekt wypoczynkowy w Łodzi, położony pośród Lasu Łagiewnickiego, na obszarze źródliskowym rzeki Bzury.Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.
ArturówekSopot

Turyści preferujący omawianą aktywność mogą na map4u wyszukać ciekawe informacje przede wszystkim korzystając z kategorii:

 • Wycieczki, szlaki,
  • Wycieczki,
 • Noclegi i gastronomia,
  • Obiekty SPA i Wellness,
 • Sport i rekreacja,
  • Baseny kryte,
  • Baseny odkryte,
  • Kąpieliska i plaże.

Ponadto podczas planowania podróży można poszukać ciekawych informacji urozmaicających wycieczkę w kategoriach: Zabytki i kultura, Przyroda i krajobrazy, Noclegi i gastronomia, Baza towarszysząca. Korzystając z tych informacji zaplanujemy naszą wycieczkę przez tereny atrakcyjne pod względem kulturowym i przyrodniczym, a także bez problemu znajdziemy miejsce na obiad lub nocleg podczas wyprawy.

Turystom zainteresowanym spokojnym wypoczynkiem polecamy szczególnie tereny rekreacyjne na Mazurach, nad morzem czy na Pojezierzach. Są to obszary obfitujące w ciekawą przyrodę, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie posiadające rozbudowaną infrastrukturę hotelową.

Obiekty SPA i Wellness