Facebook
Konkurs fotograficzny

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Prześlij nam ciekawe zdjęcia atrakcyjnych miejsc w Polsce i wygrywaj cenne nagrody!


więcej...

Konkurs filmowy

Obejrzyj inspiracje do brania udziału w wydarzeniach atrakcyjnych dla turystów aktywnych. Przekaż swój film w innym ciekawym temacie. Każdy film będzie zgłoszony do konkursu. Autor filmu najlepszego w danym roku wygra tablet.

więcej...

Pobierz bezpłatnie
Ankieta

Drogi Turysto

Bez wątpienia „słyszałeś już wszystko”, jeśli chodzi o obietnice i oferty specjalne. Nie będziemy więc przedstawiali tutaj jeszcze jednej z nich. Nie zamierzamy też obrażać Twojej inteligencji. Sprawdź i pochopnie nie kasuj linku do naszego portalu.

Opis

Przypuszczamy, że trafiłeś na nasze strony www.map4U.pl poprzez rekomendację wyszukiwarki internetowej lub otrzymałeś zaproszenie drogą e-mail.

Jeśli lista mailingowa, na której znajdowało się Twoje imię, może być jakimkolwiek wyróżnikiem, to w takim razie nie jest to pierwsza ani ostatnia oferta korzystania z portalu, jaką otrzymujesz. Szczerze mówiąc, Twoje wykształcenie, zainteresowania oraz przychody wyróżniają Cię spośród większości ludzi i czynią Cię interesującym klientem dla różnych ofert, począwszy od portali piszących o różnych tematach i wydarzeniach, a skończywszy na serwisach specjalistycznych.

W poczuciu opowiedzialności za słowo stwierdzamy:

 • jeśli wejdziesz do grona społeczności „map4U”, to zapewne nie staniesz się szybko bogaty w przeżycia z podróży
  po wszystkich najciekawszych zakątkach Polski,
 • nie rzucisz na kolana swoich znajomych celnymi uwagami i ciętymi ripostami po przeczytaniu pierwszego artykułu „map4U”
  lub analizie danych interaktywnej mapy cyfrowej ,
 • dowcip i inteligencja nie są darami, które dają specjalistyczne serwisy,
 • jeśli więc w trakcie korzystania z portalu osiągniesz zaskakujący sukces w obszarze korzystania z oferty turystyki i kultury,
  to będziesz mógł podziękować jedynie samemu sobie i swojemu szczęściu, na pewno nie „map4U”.
Twoja wiedza i umiejętności konwersacyjne o kulturze i turystyce wzbogacą się dzięki lepszemu poznaniu tego, co kieruje tropami aktywnego turysty, i to wszystko.

Zawody I Mistrzostw Regionu Wieluńskiego Nordic Walking w Gaszynie. Wieluń. Bike Maraton. Rajd inauguracyjny. Pogoń za lisem.

Co w takim razie da Ci „map4U”?

Odpowiedź zależy od tego, jakim typem człowieka jesteś. Jeśli nie interesuje Cię, co dzieje się poza Twoimi codziennymi sprawami... Jeśli szybko zniechęcasz się, gdy temat rozmowy wykracza poza Twój dom, Twój samochód albo Twoje ambicje... Jeśli zupełnie nie dbasz o to, co dzieje się i jak tętni życie na wąskich uliczkach starówek polskich miast o bogatej historii albo nie jesteś wrażliwy na piękno polskich krajobrazów i urok przyrody, to zapomnij o „map4U”. To nie Twoja sprawa.

Jeśli jednak jesteś typem osoby, która chciałaby: 
 • uzyskać rzetelną informację turystyczno-kulturalną zintegrowaną z interaktywną mapą cyfrową,
 • nadążać za polską ofertą turystyczną opartą na różnych formach turystyki aktywnej: rowerowej, pieszej, konnej, wodnej, samochodowej,
 • otrzymać różnorodność inspiracji dla turysty: zwiedzanie zabytków, uroki krajobrazowo-przyrodnicze, wydarzenia kulturalne
  i sportowe, uzyskać wsparcie w temacie wykorzystania innowacyjnych technik użytecznych turyście,
 • nie dać się oszukać ofercie proponującej Ci mało atrakcyjny region lub ośrodek na spędzenie długo oczekiwanego urlopu, 
ale nie jesteś w stanie poświęcić na te tematy długich godzin...
Jeśli szczerze interesuje Cię, jak rozwijają się trendy w turystyce aktywnej, co myślą inni Tobie podobni fani turystyki opartej na ruchu i emocjach... Jeśli uważasz, że możesz mieć swój udział w kształtowaniu społeczności ludzi aktywnych ...to zapoznanie się
z kartami informacyjnymi i mapami cyfrowymi, „map4U” może być najlepszą inwestycją, jakiej dokonasz na najbliższe tygodnie.

rozszerzona_rzeczywistosc_1.jpg rozszerzona_rzeczywistosc_2.jpg

Czy „map4U” kosztuje?

Bezpłatnie, a tak naprawdę to za cenę wyłącznie Twojego czasu jako użytkownika „map4U” sprawisz, że Twoje zainteresowanie sprawami turystyki aktywnej będzie zaspokajane przez redaktorów, którzy prywatnie są również poszukiwaczami wyzwań i przygód, korzystającymi z tych samych urządzeń i kanałów przekazywania informacji jak Ty.

Przekonaj się i sprawdź, że:
 • w każdej chwili, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu poznasz najbardziej znaczące wydarzenia kulturalne lub sportowe, które mogą stać się inspiracją do decyzji o interesującej podróży,
 • nie musisz zbierać papierowych map i ulotek, a jednocześnie możesz dysponować zawsze aktualną informację dostępną
  w Internecie i na urządzeniach mobilnych,
 • w razie konieczności szybko znajdziesz, a następnie wydrukujesz własny dedykowany folder lub fragment mapy odpowiadający na potrzeby chwili.

Portal oraz udostępniane na stronach produkty aplikacyjne są bezpłatne. Za korzystanie z wszelkich treści i danych oraz map cyfrowych w Systemie Informacyjno-Nawigacyjnym „map4U nie płacą zarówno turyści jak również instytucje kultury, administratorzy zabytków, właściciele obiektów noclegowych i gastronomicznych oraz inni usługodawcy przydatni turystom.

produkty_2.jpg

Szanujemy Twoje prawo do własnej opinii.

Dostaniesz fakty, rzetelną oraz aktualną informację o atrakcjach i bazie turystycznej. Bez żadnej stronniczości. Bez żadnych zniekształceń oraz ilustrowaną bogatą galerią fotografii.

Na przykład:
 • jeśli chodzi o informacje z obszaru technologii służebnych turystyce to, w najbliższym czasie przeczytasz jak rozwijają się techniczne możliwości smartfonów, a także jaką politykę ofertową planują dostawcy usług telekomunikacyjnych,
 • będziesz na bieżąco z wydarzeniami, które przybliżają turystom obszary do tej pory powszechnie nie odkryte,
 • dowiesz się, które regiony stają się naprawdę przyjaznymi dla turystów ceniących dzisiejsze standardy usług kulturalnych, komunikacyjnych gastronomicznych, noclegowych i innych przydatnych aktywnemu turyście,
 • poznasz usługodawców, którzy swoje produkty oferują w konwencji e-usług zarówno poprzez Internet jak telefony komórkowe.

wedkarz.jpg Turyści podczas spływu kajakowego Konopnica. Nad Wartą zawsze roi się od turystów.

Co gwarantuje „map4U”?

Będziemy konsekwentnie budować, uzupełniać i aktualizować e-informacje o atrakcjach i bazie turystycznej, łącząc te dane ze współrzędnymi GIS.

Przekonaj się o tym wszystkim, korzystając z naszej gwarancji. Jeśli po zapoznaniu się w domu z kilkoma stronami stwierdzisz, że „map4U” nie zaspokaja Twoich dzisiejszych oczekiwań, to

pochopnie nie kasuj linku do naszego portalu
Pamiętaj:
 • nasze motto to informacja rzetelna, aktualna i oparta na interaktywnych mapach cyfrowych,
 • mamy budżet na nasze plany rozwoju portalu oraz aplikacji multimedialnych przewodników na co najmniej kilka lat, 
 • w każdej chwili możesz stać się użytkownikiem smartfona lub innego urządzenia mobilnego, na którym będziesz mógł zainstalować nasze aplikacje nawigacyjne GPS.
Przede wszystkim zapoznaj się oraz oceń jakość:
 • treści publikowanych artykułów,
 • danych na interaktywnych mapach cyfrowych,
 • możliwości funkcjonalnych aplikacji udostępnianych na stronach portalu.

Z poważaniem, mając nadzieję powitać Cię w społeczności użytkowników portalu

Redakcja „map4U